سلام سلام

اومدم یه شیوه ی جذاب و باحال برنامه ریزی و معرفی کنم که نسبت به شیوه ها دیگه هم وقت بیشتری میگیره هم ذوق بیشتری هم داره ولی گویا نتیجش خیلی بهتره!

راستش من آدم خوبی تو برنامه ریزی کردن و طبق اون عمل کردن نیستم!

همیشه یکی از مشغولیت های ذهنیم بوده.چند وقت پیش با یه چیزی به اسم بولِت ژورنال (bullet journal)  آشنا شدم 

بعد کلی گشتن تو یوتیوب و فیلم دیدن و نت گردی و اینستا گردی و پینترست گردی به این نتیجه رسیدم چقدر چیز خفنیه!

ولی خب حس کردم وقت زیادی هم ازم برای کشیدنش میگیره به خاطر همین یکم سست شدم.ولی بعد این که فهمیدم چی هست و چیکار باید بکنم روزی نیم ساعت /1 ساعت به مدت یک هفته وقت گزاشتم حاصل کار شد اینی که تو فیلم می بینین:) اگر یکم از کارای دیگه روزانه بزنید درست کردنش بهتون فشار نمیاره

برای دفتر هم هر دفتری بود خیلی حساسیت رو این موضوع لازم نیست ولی چیزی که بیشتر هست و استفاده میشه دفترهای شطرنجی و نقطه ای و ترجیحا غیر سیمیاین دفتری که من دارم برای نشر مثلثه که دفترای نقطه ای داره

خلاصه سرتونو درد نیارمشما هم بولِت ژورنال و سرچش کنید و اگر خوشتون اومد بهم بگین که لپ مطالب و جاهایی که مستقیم میشه رفت تو پیج و فهمید چیکار کرد و بگم

پیشنهادم اینه اول در موردنش تو هر سایتی که گوگل جان بالا اورد بخونید بعد تو پینترست واژه رو به انگلیسی سرچ کنید و عکساشو ببینید:) اگر انگلیستون هم خوب نیست از دیکشنری استفاده کنید چون اصلا کلمات انگلیسیش سخت نیست

این ماه هم که ماه امتحاناست واقعا برام آزمایش خوبیِ که ببینم این روش روم جواب میده یا نه

خوبیش اینه هر چیزی که دوست داری میتونی اضافه و کم کنی

همه چیش دستِ خودتهچی بزاری چی نزاری

راستیعکسی که برای پست گزاشتم از پینترست برداشتم:)

این فیلم از بولِت ژورنال منه دوست داشتین دانلودش کنید فقط یه سری جاهاش یه سوتیایی هم دادم دیگه غلط گیر نگرفتم زشت نشه:)

1 دقیقه و 55 ثانیه است حجمش 35 مگابایت

و ببخشید اگر یکم ت خورده چون یه دستم دوربین بود یه دستم دفتر:)

لینک 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه تعمیرکاران لپ تاپ عمومي تاریخچه اناربیج وبسایت پشتیبانی امار فا ،امار فا دختر یکتاپرست... نقاش.. عاشق خدا.. کتابخانه عمومی شهدای زهان فالوور ارزان اینستاگرام آریا اسمعیلی وبلاگ مارگارت عرشه فولادی ابتکاربنا